Ahoj svet!

Pri stavbe domu sa rieši viac problémov naraz, či už ide o výber stavebnej firmy, projektu, miesta, architekta až po hľadanie vhodných dodávateľov, ktorý poradia, aký materiál je najlepší pre Vás. Portál Svetbetonu. sk vznikol ako pomôcka pre všetkých, ktorí chcú mať o starosť menej.

Svetbetonu.sk

Portál vznikol v roku 2018 a prináša posun v možnostiach objednávania betónu a komunikácie medzi samotným zákazníkom a výrobcom. Náš tým Vám bude plne k dispozícií pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, len nám zanechajte poznámku v sekcii kontakt. Nie je to jediná sekcia portálu, ktorá stojí za zmienku.

Tak isto za zmienku stojí naša interakcia so sociálnymi sieťami, kde môžu prispievať samotní majitelia firiem. Takže žiadne akcie, zľavy či iné novinky Vám nemôžu ujsť pokiaľ si „lajknete“ našu stránku.

Burza

Momentálne skúšame novinku s názvom burza, momentálne ešte nie je plne v prevádzke, ale poctivo pracujeme na jej muchách. „Je to časť na ktorú som maximálne pyšný a odlišuje nás od ostatných. Keď bude v plnej prevádzke nestane sa, že by zákazník platil viac ako by mal.“

Ako je to možné? V časti burza si zadáte koľko betónu akej triedy potrebujete a my rozpošleme všetkým firmám v okolí a môžete čakať už len na ponuky. Je len na nás komu sa zveríte a komu zveríte vašu stavbu.

Aké sú vízie?

Ako každý človek musíme mať aj my víziu do budúcnosti. Naša je jasná, priniesť nové možnosti a techniky do portálu. Možno časom nájdete viac profesionálnych článkov o betóne. Ale čo je dôležité, budeme sa snažiť vyjsť s každou betonárňou a dostať ich do povedomia. Potom už len čakať na vaše recenzie, ktoré by sa preniesli sem priamo na portál. Je jasné, že sa máte na čo tešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *